272 - Glaskaraffer 5 st

Föregående | Översikt | Nästa

771172

KARAFFER, 3 st., och 1 par, fasettslipat glas, med proppar, 1900-tal, höjd ca 37 cm, tre i en ställning av nysilver, genombruten dekor och druvklasar

någon propp passar dåligt slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Matsalen

771172 - 272 - Glaskaraffer 5 st
Din e-postadress

Fråga
Skicka
272 - Glaskaraffer 5 st

Budhistorik (13 bud)
6121758
1 900
6121655
1 800
6121655
1 600
6116321
6121654

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.