267 - Uppstoppade fåglar

771102

UPPSTOPPADE FASANER, 2 stkn, 1900-tal, höjd upp till 41 cm, längd upp till 75 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

267 - Uppstoppade fåglar

Budhistorik (16 bud)
0
1 400
6154270
6157259
6154270
950
6157255
900

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 172 USD
Utropspris SEK: