264 - Läsljusstakar 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

771029

LÄSLJUSSTAKAR, 1 par, Karl Johan-stil, mässing, grönmålad plåt, dekor av liggande hundar, fyllda bottnar/socklar, 1900-tal, höjd ca 31 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

771029 - 264 - Läsljusstakar 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
264 - Läsljusstakar 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
6124104
3 200
6128996
6124104
2 800
6089651
2 600
6097264
2 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.