262 - Läslampa 1800-/1900-tal

771014

LÄSLAMPA, Karl Johan-stil, elektrifierad, mässing, grönmålad plåt, marmorfot, höjd ca 43 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

262 - Läslampa 1800-/1900-tal

Budhistorik (16 bud)
0
1 400
6156215
1 400
6156410
1 300
6156215
6154697

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK: