261 - Läsljusstake 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

771009

LÄSLJUSSTAKE, Karl Johan, mässing, marmor, sittande bronserat lejon, 1800-tal, höjd ca 31 cm

Bruksslitage, senare skärmplåt

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

771009 - 261 - Läsljusstake 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (16 bud)
6124207
1 300
6109649
6109649
6089640
950
6109648
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.