260 - Läsljusstakar empire

Föregående | Översikt | Nästa

770940

LÄSLJUSSTAKAR, empire, för dubbla ljus, bemålad plåt, plåtskärmar, mässingsdetaljer, 1800-talets första hälft, höjd ca 38 cm

Åldersrelaterat slitage

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

770940 - 260 - Läsljusstakar empire
Din e-postadress

Fråga
Skicka
260 - Läsljusstakar empire

Budhistorik (4 bud)

6083743
6080361
6083741
6080361

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.