259 - Takkrona rokokostil

Föregående | Översikt | Nästa

770922

TAKKRONA, liten modell, för 3 ljus, rokokostil, förgylld mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 75, Ø 20 cm

Bruksspår

Belysning, Ljuskronor, Gamla kassan, Matsalen

770922 - 259 - Takkrona rokokostil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
259 - Takkrona rokokostil

Budhistorik (1 bud)

6089638
2020-07-24 19:46:47

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.