257 - Bordslampor empirestil

770845

BORDSLAMPOR, 1 par, empire, elektrifierade fotogenlampor, bemålad metall, transferdekor, textilskärmar, 1800-tal, höjd ca 80 cm inkl skärm

Slitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

257 - Bordslampor empirestil

Budhistorik (25 bud)
0
7 800
6154494
7 800
6150732
7 600
6150732
7 000
6154492
6 800

Slutpris SEK:
7 800
795 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
8 000