256 - Bordslampa empirestil

Föregående | Översikt | Nästa

770840

BORDSLAMPA, empire, elektrifierad fotogenlampa, bemålat trä samt metall, dekor i pastellage, textilskärm, 1800-tal, höjd ca 45 cm

Slitage, färgbortfall, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Matsalen

770840 - 256 - Bordslampa empirestil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
256 - Bordslampa empirestil

Budhistorik (8 bud)
6086887
2 400
6083360
6080373
6080373
1 300
6083214

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.