255 - Terrin 1700-tal

770618

MARIEBERG, terrin, med lock, fajans, märkt MB med 3 kronor, 1700-tal, höjd ca 38, 45 x 30 cm

Slitage, omfattande skador / lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Matsalen, Diverse

255 - Terrin 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
0
8 200
6157407
8 200
6145630
8 000
6145630
6 000
6155225
5 800

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:
6 000