255 - Terrin 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

770618

MARIEBERG, terrin, med lock, fajans, märkt MB med 3 kronor, 1700-tal, höjd ca 38, 45 x 30 cm

Slitage, omfattande skador / lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Matsalen, Diverse

770618 - 255 - Terrin 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
255 - Terrin 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
6110663
6128458
6110663
950
6128457
900
6110663
850

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.