254 - Litet bord sengustaviansk stil

770610

BORD, sengustaviansk stil, mahogny / mahognyfaner, mässingsdetaljer, låda i sargen, kopplat underrede, 1900-tal, höjd ca 75, 54 x 35 cm

Bruksslitage, mässingslisten runt skivan saknas delvis

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (12 bud)
0
6157651
850
6151731
6150339
750
6151730
700

Slutpris SEK:
102 EUR, 123 USD
Utropspris SEK: