253 - Humidor på underrede

770592

HUMIDOR, fanerad i mahogny, mässingshandtag, och -plakett med monogram, insidan klädd med bleckplåt, 1800-/1900-tal, på mahognyfanerat senare UNDERREDE, 1900-tal, höjd ca 100 cm (ca 28 x 72 cm), 53 x 37 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen, Diverse

253 - Humidor på underrede

Budhistorik (10 bud)
0
1 600
6153394
1 600
6157822
6153394
850
6157791

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK: