253 - Humidor på underrede

Föregående | Översikt | Nästa

770592

HUMIDOR, fanerad i mahogny, mässingshandtag, och -plakett med monogram, insidan klädd med bleckplåt, 1800-/1900-tal, på mahognyfanerat senare UNDERREDE, 1900-tal, höjd ca 100 cm (ca 28 x 72 cm), 53 x 37 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen, Diverse

770592 - 253 - Humidor på underrede
Din e-postadress

Fråga
Skicka
253 - Humidor på underrede

Budhistorik (2 bud)

6121208
6084877

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.