249 - Vitrinbord

770568

VITRINBORD, glas, mahogny m fl träslag, sengustaviansk stil, 1900-tal, höjd 69, 70 x 46,5 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Matsalen

249 - Vitrinbord

Budhistorik (12 bud)
0
5 000
6154848
6113931
2 800
6086147
2 600
6090676
2 400

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK: