249 - Vitrinbord

Föregående | Översikt | Nästa

770568

VITRINBORD, glas, mahogny m fl träslag, sengustaviansk stil, 1900-tal, höjd 69, 70 x 46,5 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Matsalen

770568 - 249 - Vitrinbord
Din e-postadress

Fråga
Skicka
249 - Vitrinbord

Budhistorik (11 bud)
6113931
2 800
6086147
2 600
6090676
2 400
6086147
6084382

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
288 EUR, 328 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.