243 - Skrivbyrå 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

770434

SKRIVBYRÅ, betsad mahogny, mässingshandtag/-detaljer, klass / blindlåda samt 3 lådor, skinnklädd skrivyta, 1800-tal, höjd 100,5, 79 x 49,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Matsalen

770434 - 243 - Skrivbyrå 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
243 - Skrivbyrå 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

6101804
2020-07-29 15:31:27

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.