238 - Matsalbord England

Föregående | Översikt | Nästa

770402

MATSALSBORD med tre iläggsskivor á 68 cm, mahogny, dubbla bordsunderreden med svarvade på mässingshjul, omkring 1800-talets mitt, England, höjd 93,5, längd (som uppställt, med 2 iläggsskivor) ca 293 cm, maxlängd ca 360 cm, bredd 152 cm

Bruksslitage, någon smärre skada

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Matsalen

770402 - 238 - Matsalbord England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
238 - Matsalbord England

Budhistorik (27 bud)
6119839
5 200
6102637
5 000
6106362
4 800
6102637
4 600
6106359
4 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 200
535 EUR, 609 USD
Utropspris SEK:
30 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.