1403 - Brickor 3 st nysilver

769554

BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, ovala, raka kanter, två med genombrutet mönster, längd 29, 45,5 respektive 58,5 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1403 - Brickor 3 st nysilver

Budhistorik (20 bud)
0
3 200
6161248
1 900
6089034
1 800
6089034
6135464
1 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK: