1403 - Brickor 3 st nysilver

Föregående | Översikt | Nästa

769554

BRICKOR, 3 st., nysilver, 1900-tal, ovala, raka kanter, två med genombrutet mönster, längd 29, 45,5 respektive 58,5 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

769554 - 1403 - Brickor 3 st nysilver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1403 - Brickor 3 st nysilver

Budhistorik (18 bud)
6089034
6135464
1 400
6089034
6089668
6089034
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.