1401 - Brickor 3 st., försilvrad koppar

Föregående | Översikt | Nästa

769494

BRICKOR, 3 st., försilvrad koppar, 1900-tal, ovala, snarlika, rak kant med genombrutet mönster, längd ca 61 cm

slitage

Diverse, Scootrar, motorcyklar, Gamla kassan, Källaren

769494 - 1401 - Brickor 3 st., försilvrad koppar
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6107069
6119073
6107069

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.