1399 - Bricka nysilver England 1900-talets början

Föregående | Översikt | Nästa

769328

BRICKA, nysilver, England 1900-talets början, oval på fyra fötter, handtag, profilerad, godronnerad kant, graverad dekor, längd 75 cm

slitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

769328 - 1399 - Bricka nysilver England 1900-talets början
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6119599
450
6118734
6119074
6118734
6081680

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.