167 - Mjuka djur 1800-/1900-tal

769221

DJUR, 10 st, för prydnad och lek, stoppade, skinn- och textilklädda, nallar, hundar och katter, 1800-/2000-tal, höjd/längd upp till ca 50 cm

Slitage / kraftigt slitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong, Leksaker

Budhistorik (2 bud)

0
6152702
6084312

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: