165 - Miniatyrbordsur empire

769185

BORDSUR, miniatyrmodell, empire, förgylld brons och vit marmor, förgylld bronsurtavlan märkt Goupil Vardon Cherbourg, 1800-tal, höjd 19 cm

funktionen ej testad och garanteras ej
nyckel saknas

Klockor/Ur, Gamla kassan, Moster Majas salong

165 - Miniatyrbordsur empire

Budhistorik (21 bud)
0
6146519
1 600
6156858
6146519
1 400
6153334
1 300

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK: