230 - Samovar pläter 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

769167

SAMOVAR, pläter, England 1800-talets första hälft, rund på kvadratisk fot med fyra kulfötter, ringbitande lejonmaskaroner, höjd 41 cm

lagningar
kranens benknopp skadad och medföljer
borttagen brännare
slitage

Diverse, Gamla kassan, Matsalen

769167 - 230 - Samovar pläter 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
230 - Samovar pläter 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
6099922
1 600
6099268
6099921
6099268
1 400
6099920
1 300

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.