163 - Krucifix 1800-/1900-tal

769154

KRUCIFIX, bordsmodell, trä och pastellage, bemålat och bronserat, 1800-/1900-tal, höjd ca 42 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong

163 - Krucifix 1800-/1900-tal

Budhistorik (23 bud)
0
6156260
1 900
6155585
1 800
6155120
1 700
6155574
1 600

Slutpris SEK:
226 EUR, 258 USD
Utropspris SEK: