163 - Krucifix 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

769154

KRUCIFIX, bordsmodell, trä och pastellage, bemålat och bronserat, 1800-/1900-tal, höjd ca 42 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong

769154 - 163 - Krucifix 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
163 - Krucifix 1800-/1900-tal

Budhistorik (4 bud)

6130634
450
6111483
6091265
6086761

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.