160 - Glasvitrin

769135

VITRINSKÅP, mässing, trä och klarglas, tidigt 1900-tal, höjd ca 67, 43 x 21 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong, Möbler, Möbler

160 - Glasvitrin

Budhistorik (27 bud)
0
12 000
6101853
5 200
6137631
5 000
6101853
4 800
6089503
4 600

Slutpris SEK:
12 000
1 234 EUR, 1 405 USD
Utropspris SEK: