160 - Glasvitrin

Föregående | Översikt | Nästa

769135

VITRINSKÅP, mässing, trä och klarglas, tidigt 1900-tal, höjd ca 67, 43 x 21 cm

Slitage

Diverse, Gamla kassan, Moster Majas salong, Möbler, Möbler

769135 - 160 - Glasvitrin
Din e-postadress

Fråga
Skicka
160 - Glasvitrin

Budhistorik (25 bud)
6101853
4 800
6089503
4 600
6089582
4 600
6089503
3 800
6086136
3 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.