157 - Figuriner / lampfötter

Föregående | Översikt | Nästa

769122

FIGURINER / LAMPFÖTTER, 1 par, dekorativa hundar, s k staffordshirehundar, bemålat och glaserat lergods, uttag för lampfötter och sladdar, 1900-tal, höjd ca 54 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong, Belysning, Belysning

769122 - 157 - Figuriner / lampfötter
Din e-postadress

Fråga
Skicka
157 - Figuriner / lampfötter

Budhistorik (3 bud)

6108958
6094177
6084668

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.