227 - Ljusstakar 4 par och 2 st. pläter 1800-tal

769032

LJUSSTAKAR, 4 par och 2 st., pläter, 1800-tal, varierande modeller, höjd 15-34 cm

skador lagningar en botten saknas

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (12 bud)
0
2 800
6157306
1 800
6088512
1 700
6128179
1 700
6088512
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK: