150 - Figuriner

Föregående | Översikt | Nästa

768988

FIGURINER, 3 stkn, bemålat och glaserat porslin / lergods, tidigt 1900-tal, höjd upp till 31 cm

Visst slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong

768988 - 150 - Figuriner
Din e-postadress

Fråga
Skicka
150 - Figuriner

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.