148 - Figuriner mopsar

Föregående | Översikt | Nästa

768964

FIGURINER, (4) mopsar glaserat porslin / fajans, 1900-tal, höjder upp till 19,5 cm

Bruksspår / slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Moster Majas salong, Diverse

768964 - 148 - Figuriner mopsar
Din e-postadress

Fråga
Skicka
148 - Figuriner mopsar

Budhistorik (24 bud)
6120174
1 800
6120608
1 700
6120174
1 600
6119999
6086586
1 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 800
185 EUR, 211 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.