1330 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768850

DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, olika former, fattningar av mässing, längd 4,5-8 cm

skador
slitage
lagningar

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

768850 - 1330 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
6128473
850
6090569
6125932
6090569
700
6109061
650

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.