145 - Salongsgrupp 8 delar

768842

SALONGSGRUPP, 8 delar, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar och bord, mahogny/mahognyfaner, sitsar med spiralresårer, klädsel i schagg / brokad, omkring 1900

Bruksslitage

Möbler, Soffgrupper, Gamla kassan, Moster Majas salong

145 - Salongsgrupp 8 delar

Budhistorik (2 bud)

0
6091476
6086676

Slutpris SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK: