1328 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768835

DOSOR, 8 st., emalj, 17/1800-tal, rektangulär, runda och ovala, polykroma figurframställningar

omfattande skador
en med senare botten

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

768835 - 1328 - Dosor 8 st emalj 17/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
6090590
950
6083509
900
6083509
6090589
750
6083509
450

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.