1323 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768789

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, blomdekor i färg och figurframställning i rött, fattningar i mässing, längd 6,8 cm

sprickor lagning slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

768789 - 1323 - Dosor 2 st emalj 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6115488
600
6090591
550
6090591
6088305

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.