1322 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768780

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, fattningar av mässing, längd 9,5 cm

slitage skador sprickor

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

768780 - 1322 - Dosor 2 st emalj 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6090586
6088303

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.