1312 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768570

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom figurframställning, förgyllda fattningar, längd ca 8,5 cm

sprickor lagningar slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

768570 - 1312 - Dosor 2 st emalj 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

6088271
2020-07-24 12:18:36

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.