1311 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768487

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, rektangulära, polykrom dekor, den ena med reliefmönster, mässingsfattningar, längd 8-8,5 cm

sprickor lagningar slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

768487 - 1311 - Dosor 2 st emalj 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (4 bud)

6090582
500
6115459
450
6090582
6088267

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.