1306 - Dosor 2 st emalj 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768244

DOSOR, 2 st., emalj, 1700-tal, runda, på locken polykroma figurframställningar, förgyllda fattningar, diameter ca 8,5 cm

sprickor lagningar slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kassavalvet

768244 - 1306 - Dosor 2 st emalj 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6090578
6088247

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.