1304 - Dosa emalj 1700-tal

Föregående | Översikt | Nästa

768229

DOSA, emalj, 1700-tal, rektangulär, figurframställning mot gul bakgrund, förgylld fattning med dekor av rocailler, blommor och blad, längd 9,7 cm

sprickor
lagningar

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

768229 - 1304 - Dosa emalj 1700-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1304 - Dosa emalj 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
6128604
6128489
6103703
6090575
950
6083532
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.