111 - Betjänt / visitkortshållare

Föregående | Översikt | Nästa

768202

BETJÄNT / VISITKORTSHÅLLARE, skuret bemålat trä, 1900-talets första hälft, höjd ca 99 cm

Brickan med spricka / lagning

Diverse, Gamla kassan, Grovkök

768202 - 111 - Betjänt / visitkortshållare
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (28 bud)
6105082
2 600
6083840
2 400
6094050
2 400
6083840
6083526

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.