1303 - Flaskor 1 par glas silverlock

768132

SOCKERRUSKOR, 1 par, glas, 1700-tal, fasettslipad balusterform, genombrutna skruvlock av silver, stämplade 1895, höjd 27 cm

glassjuka

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (27 bud)
0
12 500
6143675
6 600
6154913
6 400
6143675
6 200
6154911
6 000

Slutpris SEK:
12 500
1 285 EUR, 1 464 USD
Utropspris SEK: