1303 - Flaskor 1 par glas silverlock

Föregående | Översikt | Nästa

768132

SOCKERRUSKOR, 1 par, glas, 1700-tal, fasettslipad balusterform, genombrutna skruvlock av silver, stämplade 1895, höjd 27 cm

glassjuka

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

768132 - 1303 - Flaskor 1 par glas silverlock
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (15 bud)
6131504
1 400
6119788
1 300
6119788
6097360
6117018

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.