1296 - Prydnadsträd silver

Föregående | Översikt | Nästa

767699

GORHAM, prydnadsträd med påskliljor, sterlingsilver, USA, förgylld kruka med emaljmålade påskliljor och blad, höjd 15 cm

skador

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767699 - 1296 - Prydnadsträd silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1296 - Prydnadsträd silver

Budhistorik (9 bud)
6100625
900
6120359
850
6100625
6092897
750
6092897
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.