1293 - Dosor 2 st förgyllt silver

Föregående | Översikt | Nästa

767516

DOSOR, 2 st., förgyllt silver, rektangulära, en stämplad London 1811, locket med sköldpaddsplatta med dekor av pärlemor; en stämplad C. G. Hallberg 1915, längd 6,5 cm, vikt 84 respektive 112 g

Silver, Övriga silverföremål, Gamla kassan, Kassavalvet

767516 - 1293 - Dosor 2 st förgyllt silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
6111530
6109967
750
6109085
700
6109965
700
6109085
550

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.