1292 - Dosor 5 st silver

Föregående | Översikt | Nästa

767508

DOSOR, 5 st., silver, 1800-tal, en luktdosa med genombrutet innerlock av Peter Romare Helsingborg; en dito Strömstad 1887; en Köpenhamn; två av Petter Wigren Malmö, total vikt 84 g

slitage

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767508 - 1292 - Dosor 5 st silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1292 - Dosor 5 st silver

Budhistorik (4 bud)

6109064
600
6124080
550
6109064
6107679

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.