1290 - Dosor 2 st ströare helgon silver

Föregående | Översikt | Nästa

767469

DOSOR, STRÖARE OCH HELGONFIGUR, silver, två dosor Holland 1800-talets mitt, orientalisk ströare, en triangulär helgonfigur, dosornas höjd 4,5 cm, helgonfiguren 8 cm, total vikt 120 g

slitage

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767469 - 1290 - Dosor 2 st ströare helgon silver
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (22 bud)
6133143
3 200
6132209
6132194
2 800
6132194
2 600
6132177
2 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.