1289 - Luktdosor 3 st silver 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

767461

LUKTDOSOR, 3 st., silver, rektangulära, invändig förgyllning och genombrutet innerlock, en stämplad Lorentz Schröder, Landskrona 1827; två Birmingham 1800-talets början, längd 4,2 cm respektive ca 3,5 cm för de två engelska, vikt 34 g respektive 38 g för de två engelska

ett gångjärn saknar sprint

Silver, Gamla kassan, Kassavalvet

767461 - 1289 - Luktdosor 3 st silver 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
6124192
850
6109970
6109970
750
6097558
700
6097558
450

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.